Twój dostawca światłowodowego łącza internetowego

Twój dostawca światłowodowego łącza internetowego

Twój dostawca światłowodowego łącza internetowego

Aktualności

Życzenia

Opublikowany 24 grudnia 2019

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie, pasma sukcesów
i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku …

Zespół SpeedNet24

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sieć w kolejnej częsci Tartak Brzózki

Opublikowany 30 listopada 2019

Witam

W ostatnich dniach listopada oddaliśmy do użytkowania kolejną część sieci w Tartak Brzózki. ul. Letniskowa, ul. Jaśminowa, ul. Leśna, ul. Akacjowa, ul. Jałowcowa, ul. Modrzewiowa, ul. Świerkowa, ul. Jodłowa są już w naszym zasięgu !!.

Czytaj więcej

Kolejna miejscowość w naszym zasięgu.

Opublikowany 01 listopada 2019

Witam

W ostatnich dniach października mieszkańcy częsci Bud Michałowskich (ul. Piękna, ul. Kwitnacych wrzosów, ul. Czereśniowa oraz ul. Polnych kwiatów)  są w zasięgu światłowodowego internetu.

Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

Opublikowany 18 kwietnia 2019

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja.

Życzy Zespół SpeedNet24

Czytaj więcej

Radziejowice Parcel

Opublikowany 05 kwietnia 2018

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac instalacyjnych w miejscowości Radziejowice Parcel. Aktualnie mieszkańcy ulic Leśna, Poziomkowa oraz Spacerowa mogą korzystać z internetu światłowodowego. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

Jesteśmy już w Radziejowice Parcel

Opublikowany 22 marca 2018

Wykorzystując ładną pogodę udało nam sie przejść światłowodem do ul. Leśnej w Radziejowicach Parcel oraz zaciągnąć kabel w kierunku Krze Duże (w okolica firmy DryVit). Na dniach zaczniemy wykonywać instalacje światłowodów przy ulicach Leśna oraz Gazowa.

Czytaj więcej

Kolejne miejscowości na naszym zasięgu

Opublikowany 26 grudnia 2017

Witam

W ostatnich dniach grudnia mieszkańcy częsci Starych Bud Radziejowskich oraz mieszkańcy Bud Józefowskich są w zasięgu światłowodowego internetu.

Z racji wsparcia czesci projektowej przez sołectwo Bud Józefowskich każdy z mieszkańców otrzymuje dodatkową bonifikatę miesięczną w wysokości 10 % do grudnia 2019 roku włącznie.

Jeszcze raz chcieliśmy gorąco podziękować wszystkim mieszkańcom  Bud Józefowskich za wsparcie naszego projektu środkami sołeckimi.

Czytaj więcej

Nowa Miejscowość w naszym zasięgu

Opublikowany 05 listopada 2017

w Październiku rozpoczęliśmy świadczenie usług w miejscowości Nowe Budy.

Mieszkańcy Nowe Budy mogą już cieszyć się nielimitowanym dostępem do światłowodowego internetu.

Co więcej mieszkańcy Nowe Budy otrzymali dodatkowy rabat na naszą usługę w związku ze wsparciem projektu z pieniędzy sołeckich, dokładnie sołectwo przygotowało na własny koszt dokumentacje projektową, w zamian za to każdy mieszkaniec może korzystać z bonifikaty w abonamencie w wysokości dodatkowych 10 % od ceny abonamentu do Października 2019 roku włącznie.

Jeszcze raz chcieliśmy gorąco podziękować wszystkim mieszkańcom za wsparcie naszego projektu środkami sołeckimi.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie prac na ulicach Wrzosowa oraz Przy stawach – Tartak Brzózki

Opublikowany 09 marca 2017

Dziś rozpoczęliśmy prace instalacyjne na ulicach Wrzosowa oraz Tartak Brzózki. Finalne zakończenie prac planujemy na 11.03.2017.

Czytaj więcej

Zakończenie prac nad główną linią Radziejowice – Tartak Brzózki

Opublikowany 06 marca 2017

Jeszcze do wiosny daleko a my zakończyliśmy działania montażowe w relacji Radziejowice – Tartak Brzózki. Linia jest już w całości gotowa na przyłącza klienckie – zapraszamy !!.

Czytaj więcej

Nasze plany na 2017 rok.

Opublikowany 15 stycznia 2017

Przedstawiamy Państwu nasze wstępne plany rozbudowy naszej sieci światłowodowej w gminie Radziejowice. 2017 rok będzie dla nas bardzo pracowity. Zamierzamy uruchomić światłowody w miejscowości Tartak, relacje ulic Główna > Wiejska, relacje do ulicy Cichej w Radziejowicach, Nowe Budy, Stare Budy Radziejowskie oraz Budy Józefowskie. W zależności jak sprawnie pójdą prace montażowe część Kuklówki również będzie objęta zasięgiem naszej sieci. Trzymajcie kciuki za ładną pogodę i wytrwałość :).

Czytaj więcej

Komercyjne uruchomie usług

Opublikowany 02 stycznia 2017

W dniu dzisiejszym, po pozytywnie zakończonych kilkudniowych testach rozpoczęliśmy komercyjne świadczenia usługi światłowodowego internetu. Pierwszy nasz klient – Urząd Gminy Radziejowice wykorzystuje już nasze łącze światłowodowe. Mieszkańcy Radziejowicul.Ogrodowa, ul.Słoneczna, ul.Chełmońskiego, ul.Edwarda Krasińskiego oraz ul.Kwiatowa już mogą zgłaszać chęć montażu światłowodowego internetu w swoich domach.

Czytaj więcej

Połączenie światłowodów SpeedNet24 ze światłowodem Netii

Opublikowany 28 grudnia 2016

Z przyjemnością pragniemy poinformować iż połączyliśmy nasze sieci z ogólnopolską siecią światłowodów Netii. Kilkudniowa praca nad głównymi węzłami dobiegła końca, tym samym przeszliśmy do etapu testów połączenia oraz wydajności połaczenia.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie prac instalacyjnych.

Opublikowany 25 listopada 2016

Rozpoczynamy prace instalacyjne…. W pierwszej kolejności podwieszamy światłowody na ul. Kubickiego, ul. Słonecznej, ul. Ogrodowej, ul. Chełmońskiego oraz ul. Edwarda Krasińskiego. Dla mieszkańców w/w ulic dostęp do szybkiego, światłowodowego internetu planujemy uruchomić jeszcze przed świętami. Po uzyskaniu końcowych pozwoleń na prace montażowe kolejnym etapem prac będzie ul. Główna oraz ul. Wiejska.

Czytaj więcej

Zawarcie umowy z PGE Dystrybucja.

Opublikowany 23 września 2016

23.09.2016 została podpisana umowa z PGE Dystrybucja dotycząca dzierżawy konstrukcji wsporczych należących do PGE. Tym samym otrzymaliśmy „zielone światło” na podwieszanie światłowodu na słupach energetycznych. W pierwszym etapie uzgodnień zostały przedstawione projekty miejscowości Radziejowice (ul.Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul.Chełmońskiego, ul. Edwarda Krasińskiego, ul. Słoneczna, ul. Kubickiego, ul. Główna) oraz Tartak Brzóski (ul. Wiejska).

Czytaj więcej

Podpisanie umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych

Opublikowany 25 maja 2016

25.05.2016 została podpisana umowa na dostarczanie usług telekomunikacyjnych ze Spółką Netia S.A. Netia, jako wiodący operator telekomunikacyjny zobowiązał się do wybudowania głównego przyłącza światłowodowego do gminy Radziejowice oraz dostarczanie Spółce SpeedNet24 usług telekomunikacyjnych. Tym samym rozpoczyna się długa i żmudna praca projektowo budowlana.

Czytaj więcej

Uzyskanie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych

Opublikowany 14 marca 2016

14.03.2016 Spółka SpeedNet24 uzyskuje wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych o numerze 11657. Tym samym uzyskujemy zezwolenie na prowadzenie działalności telekomunikacyjnej na terenie Polski.

Czytaj więcej

Założenie spółki SpeedNet24 Sp. z o.o.

Opublikowany 08 marca 2016

W dniu 08.03.2016 r w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000606536 została zarejestrowana Spółka pod nazwą SpeedNet24. Spółka która za cel postawiła cyfryzacje gminy Radziejowice, gminy która dotychczas była pomijana przez wiodących operatorów i pozostawała bez szans na inwestycje, które operatorzy prowadzili w dużych miastach. 08.03.2016 r to również data, która rozpoczyna poszukiwanie dostawców sprzętu, okablowania oraz projektantów.

Czytaj więcej